Kalkulator bmi

kalkulator bmiIdzie wiosna, za chwilę lato i wakacje. Każda kobieta z tej okazji chce wyglądać pięknie i mieć szczupłą sylwetkę. Zgrabna figura to marzenie każdej kobiety, jednak nie każda kobieta ma ją ot tak, na pstryknięcie palcem. Większość kobiety musi ciężko pracować nad swoją wagą wykonując ćwiczenia odchudzające i stosując dietę. A jak sprawdzić czy nasza waga jest w normie? Nic prostszego jak skorzystać z kalkulatora bmi.

Czytaj dalej Komentarze (0) 22.03.2012. 10:46

Rower

ćwiczenia odchudzające W poniedziałek został opublikowany raport z nadań amerykańskich naukowców dotyczący pozytywnych skutków jeżdżenia na rowerze. Z badań tych jednoznacznie wynika, że jazda na rowerze osobom młodym pomaga utrzymać wagę na właściwym poziomie, a gdy jest za duża pomaga spalać kalorie. Ponadto w badaniach wykazano, że szybkie chodzenie, a nie wolne spacerowanie, również pomaga w utrzymywaniu wagi.

Czytaj dalej Komentarze (0) 01.07.2010. 10:36

Joga

joga Joga jest to jeden z najważniejszych systemów filozofii indyjskiej, my jednak postrzegamy jogę bardziej jako zestaw ćwiczeń, które pomagają nam się wyciszyć, nabrać dystansu, równowagi oraz elastyczności ciała. Po części to prawda - joga składa się z m.in.: z asanów, czyli właśnie ćwiczeń, które mają na celu odnalezienie przez ćwiczącego związków pomiędzy umysłem, ciałem, duchem i świadomością.

Czytaj dalej Komentarze (1) 15.06.2010. 09:34

W zdrowym ciele zdrowy duch

ćwiczenia Zbliżają się wakacje, a więc czas pokazać trochę swego ciała. Wakacje to również czas, kiedy można rozpocząć codzienne treningi w celu poprawienia swojej sprawności fizycznej. W wielu miastach ruszają już biegi uliczne, wyścigi rowerowe i inny tego rodzaju przedsięwzięcia. Sprawdź, co w twoim miejscu zamieszkania się dzieje i przyłącz się do danej akcji - nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale również poprawisz swoją sylwetkę, samopoczucie oraz sprawności fizyczną.

Czytaj dalej Komentarze (1) 25.05.2010. 10:30